GRIEZNES DZĪVŽOGA TELESK. SMARTFIT HS86
€37,21
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 735 mm |
| Asmens garums | 320 mm |
| Teleskopisks rokturis | Jā |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Maksimālais griešanas biezums | 10 mm |
| Produkta veids | Dzīvžoga šķēres |
| Zīmols | Fiskars |
| Platums | 215 mm |
| Augstums | 75 mm |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Regulējams garums: 675-925 mm. Svars: 1.250 kg |
| Svītrkods | 501084133 |
Izskatīgu dārza dzīvžogu izveidošana nekad nav vienkāršs uzdevums, tomēr Fiskars dzīvžoga šķēres palīdz ievērot jebkuras griešanas prasības. Tās ir rūpīgi izstrādātas, lai atvieglotu griešanu, un palīdz uzturēt formu gan saaugušiem dzīvžogiem, gan arī kupliem krūmiem. Universālas dzīvžoga šķēres gan augstiem, gan zemiem dzīvžogiem. Šķēres ir aprīkotas ar teleskopiskiem rokturiem garumā no 67,5cm līdz 92,5cm. Svars: 1250g.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZNES DZĪVŽOGA TELESK. SMARTFIT HS86