Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 230 mm |
| Asmens garums | 230 mm |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Maksimālais griešanas biezums | 10 mm |
| Produkta veids | Dzīvžoga šķēres |
| Zīmols | Fiskars |
| Platums | 130 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ērti rokturi. Izmērs: 580 x 190 mm. Svars: 840 g |
| Svītrkods | 500972152 |
Ideālas grieznes, kas domātas dzīvžoga kopšanai. Komfortabli, ērti un izturīgi stikla šķiedras rokturi pastiprināti ar polipropilēnu.
Viļņota profila rūdītā tērauda asmeņi ar berzi mazinošu pārklājumu. Garums: 58cm. Svars: 840g.
Viļņota profila rūdītā tērauda asmeņi ar berzi mazinošu pārklājumu. Garums: 58cm. Svars: 840g.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZNES DZĪVŽOGA SINGLESTEP 114730