Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 520 mm |
| Asmens garums | 190 mm |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Maksimālais griešanas biezums | 10 mm |
| Produkta veids | Dzīvžoga šķēres |
| Zīmols | - |
| Platums | 175 mm |
| Augstums | 70 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Asmeņa garums: 190 mm. Griešanas diametrs: 10 mm |
| Svītrkods | 501748359 |
Dzīvžogu šķēres ar viļņainu asmeni, kas piemērotas krūmu apgriešanai, formas veidošanai un izlīdzināšanai. Koka rokturi, slēdzis platuma regulēšanai. Paredzētas dzīva koka griešanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZNES DZĪVŽOGA HG0122