Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Diametrs | 125 mm |
| Biezums | 2.1 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Turbo |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | Diamond Blade Turbo |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Svars | 0.017 kg |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Betons, Marmors, Mūra |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Segmenta augstums | 7 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12220 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Dimanta disks Bosch Extra Clean Turbo, 125 mm x 22.23 mm |
| Parastā cena | Dimanta disks NovoTools TurboWave, 115 mm x 22.2 mm x 7 mm |
| Svītrkods | 501946561 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZĒJDISKS DIMANTA TURBO D125