Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Diametrs | 125 mm |
| Biezums | 2.4 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Turbo |
| Produkta veids | Dimanta diski |
| Zīmols | Haushalt |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Apstrādes materiāls | Betons, Granīts, Klinkera, Sarkanie ķieģeļi |
| Piemērots griešanai | Sauss, Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502205094 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZĒJDISKS DIM.SPLIT TURBO 125X2.4