GRIEZĒJDISKS D.AR SEGM.125X1.9X22.23SSB
€1,52
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Diametrs | 125 mm |
| Biezums | 1.2 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Segments |
| Produkta veids | Dimanta diski |
| Zīmols | Haushalt |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Apstrādes materiāls | Betons, Granīts, Klinkera, Marmors, Mūra, Sarkanie ķieģeļi |
| Piemērots griešanai | Sauss, Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502205360 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZĒJDISKS D.AR SEGM.125X1.9X22.23SSB