Produkta informācija
| Ražotājs | SALAG |
|---|---|
| Garums | 250 cm |
| Augstums | 7.2 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | LIMA 72 |
| Biezums | 2 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Grīdlīstei piemēroti piederumi: 000101188943, 000101188944, 000101188945, 000101188946 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502824252 |
Grīdlīstei piemēroti piederumi:
| Iekšējais stūris – 000101188943 |
| Ārējais stūris – 000101188944 |
| Savienojumi – 000101188945 |
| Galotnes – 000101188946 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTES LI0015 2,5M MELNS (24)