Produkta informācija
| Ražotājs | SALAG |
|---|---|
| Garums | 250 cm |
| Augstums | 5.6 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG56 |
| Biezums | 2 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Papildus informācija | Grīdlīstes tiek piestiprinātas ar dībeļiem - 000051194423. Stiprinājumi nav iekļauti komplektācijā. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501745691 |
Līstēm piemēroti piederumi:
Iekšējais stūris – 000051110487
Ārējais stūris – 000051110488
Savienojumi – 000040080245
Gala uzgaļi – 000051110486
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE SG5073