GRĪDAS SEG SPC SBN 313 4MM 32 OZ (2.196)
€23,05
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | FLOORNITY |
|---|---|
| Garums | 1220 mm |
| Platums | 180 mm |
| Biezums | 4 mm |
| Pretestības klase | 32 |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Vinila grīdas segumi |
| Zīmols | Floornity |
| Kolekcija | - |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.196 |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Augšējā slāņa biezums | 0.3 mm |
| Grīdas seguma veids | Bīdāms/slīdošs |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Integrēts apakšklājs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Iepakojuma garums | 1220 m |
| Iepakojuma platums | 180 m |
| Iepakojuma augstums | 4 m |
| Produkta svars ar iepakojumu | 18.2 g |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502836009 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDAS SEG SPC SBN 313 4MM 32 OZ (2.196)