Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Darba platums | 615 cm |
| Darba daļu materiāls | Plastmasa |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Produkta veids | Grābekļi |
| Zīmols | Fiskars |
| Modelis | Xact 1027036 |
| Garums | 1765 mm |
| Augstums | 46 mm |
| Sānu restes skaits | 32 |
| Grābekļa tips | Vēdekļa |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Augstums: 176.5 cm. Svars: 0.91 kg |
| Svītrkods | 502026729 |
GRĀBEKLIS VĒDEKĻA FISKARS XACT 1027036 1027036, AR KĀTU, 1765 MM
Ārkārtīgi efektīvs Xact lapu grābeklis ar 3D zariem un XX lielu izmēru ir ideāli piemērots lielu platību uzkopšanai un lapu savākšanai īsā laikā. Rūdītais alumīnijs un unikālais vārpstas profils samazina svaru, nezaudējot izturību, tāpēc katrs gājiens ir viegls. Ergonomiskais SoftGrip™ roktura dizains ļauj izmantot vairākas rokas pozīcijas, un lieliskā roktura gala forma nodrošina labu atbalstu lietošanas laikā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĀBEKLIS LAPUXACTXXL 615MM