GR FL PECAN/ATELIER TAUPE 23.3X120 (1.68
€17,54
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | EMOTION |
|---|---|
| Garums | 120 cm |
| Platums | 23.3 cm |
| Biezums | 0.87 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | Pecan |
| Modelis | Taupe |
| Formāts | 20 x 120 cm |
| Pretslīdes klase | R10 |
| Vienību skaits iepakojumā | 6 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.68 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Matēts |
| Flīžu modelis | Koka imitācija |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502439351 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GR FL PECAN/ATELIER TAUPE 23.3X120 (1.68