Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Kolonnu savienotājs | 1/2" |
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 8 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Garā skrūves galviņa |
| Zīmols | Forte Tools |
| Diametrs | 8 mm |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502639718 |
Uzlabojiet savu instrumentu komplektu ar Forte Tools 1028 dziļo uzgriežņu atslēgas galvu, kas paredzēta stiprinājumu sasniegšanai grūti pieejamās vietās. Šī robustā 8 mm dziļā uzgriežņu atslēgas galva ir neaizstājams instruments gan profesionāliem mehāniķiem, gan mērķtiecīgiem DIY entuziastiem, nodrošinot uzticamu veiktspēju dažādos uzdevumos.
- Zīmols: Forte Tools
- Produkta veids: Dziļā uzgriežņu atslēgas galva / Gara skrūves galva
- Stiprinājuma izmērs: 8 mm
- Piedziņas izmērs: 1/2 colla
- Materiāls: Izturīgs hroma vanādija (CR-V) tērauds
- Modelis: 1028
Izgatavota no izturīga hroma vanādija (CR-V) tērauda, šī uzgriežņu atslēgas galva ir veidota, lai izturētu atkārtotu lietošanu un nodilumu, nodrošinot ilgmūžīgu papildinājumu jūsu kolekcijai. Pulēta hroma apdare ne tikai piešķir tai gludu izskatu, bet arī palīdz aizsargāt pret koroziju, saglabājot tās funkcionalitāti un izskatu laika gaitā. Tās dziļais dizains ir īpaši izstrādāts, lai satvertu skrūves un uzgriežņus, kas atrodas padziļinātās vietās vai tiem, kam ir pagarināti vītnes, kuras standarta uzgriežņu atslēgas galvas nevar sasniegt.
Ideāli piemērota sarežģītiem projektiem, Forte Tools 1028 dziļā uzgriežņu atslēgas galva ir īpaši noderīga automobiļu remontā, lai piekļūtu svecēm vai piekares komponentiem, kā arī mašīnu apkopei un dažādiem mājas uzlabošanas darbiem, kur papildu sasniedzamība ir kritiska. Pievienojiet šo daudzpusīgo dziļo uzgriežņu atslēgas galvu savam arsenālam efektīvai un iedarbīgai stiprināšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GALVA SKR.GARĀ FORTE TOOLS 1/2 8MM