Produkta informācija
| Ražotājs | SPECIALIST |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 25 mm |
| Diametrs | 80 mm |
| Montāžas veids | Profils |
| Produkta veids | Frēzes asmeņi |
| Zīmols | Specialist+ |
| Kāta diametrs | 6 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502330329 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FRĒZE SPECIALIST+ FORSTNER 25X80MM