Produkta informācija
| Ražotājs | SPECIALIST |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 6 mm |
| Diametrs | 18 mm |
| Montāžas veids | Profils |
| Produkta veids | Frēzes asmeņi |
| Zīmols | Specialist+ |
| Modelis | Forstner Bit TCT |
| Kāta diametrs | 8 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502330321 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FRĒZE SPECIALIST+ FORSTNER 18X80MM