Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 16000-27000 |
| Maksimālais frēzēšanas dziļums | 55 mm |
| Frēzēšanas augstuma iestatījums | 6 - 8 mm |
| Produkta veids | Elektriskā frēze |
| Zīmols | Dewalt |
| Svars | 1.9 kg |
| Jauda | 900 W |
| Piestiprināmo instrumentu spraudņa diametrs | 8 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Meksika |
| Svītrkods | 500946253 |
- Elektroniskā ātruma regulēšana ar atgriezenisko saiti nodrošina, ka izvēlētais ātrums tiek uzturēts neatkarīgi no slodzes, nodrošinot vienmērīgu apdari visiem koksnes, alumīnija un plastmasas veidiem.
- Mainīgā ātruma regulēšana no 16 000 līdz 27 000 apgr./min ļauj optimizēt griešanas frēzi.
- Dziļuma gredzens un saspiešanas mehānisms nodrošina motora precizitāti.
- Alumīnija motora korpuss un pamatnes konstrukcija nodrošina ilgstošu izturību.
- Lielais 100 mm D formas pamatnes dizains ļauj lietotājam maksimāli kontrolēt frēzi uz sagataves.
- Divas LED gaismas diodes uzlabo redzamību ap maršrutētāja uzgali darbības laikā un palielina precizitāti.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FRĒZE D26200-QS 900W