Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 16000-25500 |
| Maksimālais frēzēšanas dziļums | 55 mm |
| Frēzēšanas augstuma iestatījums | 0.1 - 55 mm |
| Produkta veids | Akumulatora frēze |
| Zīmols | Dewalt |
| Jauda | 18 V |
| Piestiprināmo instrumentu spraudņa diametrs | 6 - 8 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: .8 mm uzmava.17 mm uzgriežņu atslēga.Centrēšanas konuss .17 mm virzošā uzmava .Maršrutera korpuss ar padziļinātu pamatni .Fiksētā pamatne .Fiksētā pamatne putekļu nosūcējiem .Fiksētā pamatne putekļu nosūcējiem .Iegremdējamā pamatne putekļu nosūcējiem .Paralēlais žogs ar virzošajiem stieņiem (padziļināta pamatne) .Galvenais paralēlais žogs (fiksētā pamatne). |
| Izcelsmes valsts | Meksika |
| Svītrkods | 502089018 |
Dewalt DCW604N-XJ akumulatorska frēze
Akumulatorska frēze DCW600 ar bezotvērēju motoru, kas nodrošina ilgāku darba laiku un produktivitāti, un ir savienojama ar visām 18 V XR baterijām. Ar maināmu ātruma kontroli un precīzu augstuma regulēšanu, lai pielāgotos dažādiem darbiem. Alumīnija korpusā iebūvēti dubulti LED lukturi palīdz apgaismot apstrādājamo materiālu un nodrošina lielisku redzamību.
- Kompakts, viegls dizains, kas palielina lietošanas vienkāršību un komfortu
- Vārsta bloķēšana ļauj ātri un viegli nomainīt piederumus
- Iegultajā pamatnē ir precīzi regulējams stienis, kas paredzēts precīzai dziļuma regulēšanai
- ,,Soft start" iedarbināšana samazina instrumenta kustību iedarbināšanas laikā un palielina lietotāja kontroli
- Elektroniska bremze papildu kontrolei un drošībai
- Maināma ātruma kontrolieris, kas ļauj iestatīt optimālo griešanas ātrumu dažādiem materiāliem
Komplektā:
8 mm ieliktnis
17 mm uzgriežņu atslēga
Centrēšanas konuss
17 mm vadotnes ieliktnis
Maršrutizatora korpuss ar iegulto pamatni
Fiksēts pamats
Putekļu savākšanas fiksētā bāze
Putekļu savākšanas iegremdēšanas pamats
Paralēlais žogs ar vadotnes stieņiem (iegultais pamats)
Galvenais paralēlais žogs (fiksētais pamats)
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FRĒZE AKUM. DEWALT DCW604N-XJ 18V
