Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Platums | 70 mm |
| Produkta veids | Frēze |
| Zīmols | - |
| Papildus informācija | Garums: 100 mm. Platums: 70 mm |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500933413 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FRĒZE 100MMX70MM