FLĪZES MIROCKMAN G.PELĒKA P29.8X59.8(1.6
€11,97
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | PARADYZ |
|---|---|
| Garums | 59.8 cm |
| Platums | 29.8 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Ceramika Paradyz |
| Kolekcija | Mirockman |
| Modelis | LIGHT GREY |
| Formāts | 30 x 60 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 9 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.6 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Akmens imitācija |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502814567 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZES MIROCKMAN G.PELĒKA P29.8X59.8(1.6