Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 20 cm |
| Platums | 10 cm |
| Biezums | 0.7 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Golden Tile |
| Kolekcija | Metrotiles |
| Modelis | White |
| Formāts | 10 x 20 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 44 |
| Svars | 12.67 kg |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.88 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Nelīdzens |
| Flīžu modelis | Vienkrāsains |
| Krāsa | Balta krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Svītrkods | 502571257 |
Golden Tile Metrotiles Sienu Flīzes

Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZES METROTILES BALTS 10X20 (0.88)