FLĪZES DEK GRES MUBI BEIGE 52X17 (1.5)
€14,69
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GEOTILES |
|---|---|
| Garums | 52 cm |
| Platums | 17 cm |
| Biezums | 0.88 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Geotiles |
| Kolekcija | Mubi |
| Modelis | BEIGE |
| Formāts | 17 x 52 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 17 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.5 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Matēts |
| Flīžu modelis | Akmens imitācija |
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502294683 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZES DEK GRES MUBI BEIGE 52X17 (1.5)