FLĪ PENELOPE BEIGE/BROWN 29.8X29.8(1.06)
€35,03
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | PARADYZ |
|---|---|
| Segmentu garums | 29.8 cm |
| Segmenta platums | 29.8 cm |
| Mozaīkas veids | Keramikas |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Mozaīka |
| Zīmols | Paradyz Ceramika |
| Kolekcija | Penelope |
| Modelis | Beige/Brown |
| Biezums | 0.6 cm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.07 |
| Flīžu virsma | Glazēts |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 12 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502607098 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪ PENELOPE BEIGE/BROWN 29.8X29.8(1.06)