Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Jauda | 400 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 50 mm |
| Kustību skaits minūtē | 3000 |
| Regulējams kustības ātrums | Nē |
| Produkta veids | Finierzāģis |
| Zīmols | Okko |
| Svars | 2.3 kg |
| Svārsta kustības | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Elektriskais figūrzāģis |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502657350 |
Atklājiet Okko KS2055004 elektrisko figūrzāģi – praktisku elektroinstrumentu, kas paredzēts dažādiem griešanas darbiem. Ar tā raksturīgo oranžo un melno korpusu un sudraba pamatni, šis rokas figūrzāģis ir gatavs palīdzēt jūsu projektos. Attēli atklāj kompaktu un viegli vadāmu instrumentu, komplektā ar caurspīdīgu asmens aizsargu, kas nodrošina skaidru redzamību darbības laikā.
Aprīkots ar 400 W birstes motoru, Okko KS2055004 nodrošina līdz pat 3000 gājieniem minūtē, nodrošinot stabilu veiktspēju dažādiem materiāliem. Tas spēj griezt koku līdz 50 mm biezumam, padarot to par piemērotu izvēli sarežģītu formu veidošanai, dēļu apgriešanai vai plauktu pielāgošanai.
Sverot tikai 2,3 kg, šis figūrzāģis ir paredzēts vieglai lietošanai, nodrošinot kontrolētākus griezumus. Lai gan tas darbojas ar vienu ātrumu un tam nav orbitālās darbības, tā tiešā funkcionalitāte ir vienkārša, koncentrējoties uz uzticamu griešanu. Šis Okko elektriskais figūrzāģis, ražots Ķīnā, piedāvā funkcionālu risinājumu vispārējām griešanas vajadzībām.
Galvenās Okko KS2055004 figūrzāģa īpašības:
- Jauda: 400 W
- Gājieni minūtē: 3000
- Maksimālais koka griešanas biezums: 50 mm
- Motora tips: Birstes
- Svars: 2,3 kg
- Zīmols: Okko
Neatkarīgi no tā, vai strādājat pie mājas uzlabošanas darbiem, piemēram, lamināta grīdas apgriešanas telpas atjaunošanai, vai nodarbojaties ar kokapstrādes hobijiem, piemēram, veidojot pielāgotu dekoru, Okko KS2055004 ir uzticams papildinājums jūsu instrumentu komplektam.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FINIERZĀĢIS EL KS2055004 400W