Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Jauda | 650 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 85 mm |
| Kustību skaits minūtē | 3200 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Produkta veids | Finierzāģis |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DWE349-QS |
| Svars | 2.4 kg |
| Zāģa darbplūsma | 20 mm |
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 10 mm |
| Maksimālais zāģējamā alumīnija biezums | 20 mm |
| Svārsta kustības | Jā |
| Pakāpju skaits kustības augstumā | 3 |
| Soma komplektā | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Pamats pagriežams 45° leņķī |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502393163 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FINIERZĀĢIS DWE349-QS 650W