Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Jauda | 700 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 130 mm |
| Kustību skaits minūtē | 3100 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Produkta veids | Finierzāģis |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DW331K-QS |
| Svars | 2.8 kg |
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 12 mm |
| Svārsta kustības | Jā |
| Pakāpju skaits kustības augstumā | 4 |
| Soma komplektā | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Profesionāls. Finierzāģa gaita 26 mm. Izmēri: 250 x 210 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500029038 |
FINIERZĀĢIS DEWALT DW331K-QS, 700 W
Funkcijas:
- Jaudīgs 701 vatu motors ar mainīgu ātrumu nodrošina ātru griešanu līdz 3100 sitieniem minūtē.
- Ātra un vienkārša patentēta bezatslēgas asmens maiņas sistēma, kas ļauj nomainīt T-veida asmeņus.
- Patentēts pretvibrācijas līdzsvara mehānisms un gumijas rokturis nodrošina vienmērīgu darbību
- Četru pozīciju svārsta darbība regulē griezumu agresivitāti vai gludumu
- Bez instrumentiem regulējams uzgalis ar aizsargu pret skrāpējumiem, kas abos virzienos noapaļo līdz 45 grādiem.
- Pilnviļņu elektroniskā ātruma kontrole ar atgriezenisko saiti nodrošina asmeņu ātruma saglabāšanu pie jebkuras slodzes, lai nodrošinātu vienmērīgu apdari visos materiālos.
- Maigā iedarbināšana nodrošina precizitāti griešanas sākumā
- Konusveida zāģa asmens rullītis, kas kontrolē asmens novirzi pie maksimālā griezuma dziļuma
- Pārslēdzams putekļu pūtējs notīra griezuma līniju no skaidām
- Modulāra detaļu konstrukcija, kas nodrošina ērtu apkopi bez problēmām
- Savietojams ar DEWALT līdzenās griešanas asmeni DT2074, lai grieztu līdzās malai.
Standarta:
- Aizsarglīdzeklis pret skrāpējumiem
- Ieliktnis pret šķembām
- Putekļu novadīšanas adapteris
- Lieljaudas pārnēsāšanas futrālis
Specifikācijas:
-
Ieejas jauda 701 W
-
Izejas jauda 445 W
-
Darbības ātrums bez slodzes 0-3100 apgr.
-
Gājiena garums 26 mm
-
45 ° koniskā slīpuma kapacitāte
-
Maks. Griešanas jauda [koks] 130 mm
-
Maks. Griešanas kapacitāte [tērauds] 12 mm
-
Maks. Griešanas kapacitāte [krāsainie metāli] 30 mm
-
Svars 2,8 kg
-
Garums 250 mm
-
Augstums 210 mm
-
Rokas/rokas vibrācija - koka griešanai 6,0 m/s²
-
Nenoteiktība K 1 (vibrācija) 2,0 m/s²
-
Rokas/rokas vibrācija - tērauda griešana 5,0 m/s²
-
Nenoteiktība K 2 (vibrācija) 1,5 m/s²
-
Skaņas spiediens 86 dB(A)
-
Skaņas spiediena nenoteiktība 2,8 dB(A)
-
Skaņas jauda 97 dB(A)
-
Skaņas jaudas nenoteiktība 2,8 dB(A)
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FINIERZĀĢIS DEWALT DW331K-QS