Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL |
|---|---|
| Jauda | 400 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 65 mm |
| Kustību skaits minūtē | 3000 |
| Regulējams kustības ātrums | Nē |
| Produkta veids | Finierzāģis |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 4190AA |
| Svars | 1.3 kg |
| Zāģa darbplūsma | 18 mm |
| Maksimālais zāģējamā alumīnija biezums | 10 mm |
| Svārsta kustības | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502398023 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FIGŪRZĀĢIS 4190 AA 400W + 3 ASMEŅI