Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL |
|---|---|
| Svars | 0.9 kg |
| Jauda | 2000 W |
| Gaisa plūsmas caurlaidība | 350 - 550 l/min |
| Darba temperatūra | 70 - 600 °C |
| Vada garums | 2.7 m |
| Produkta veids | Tehniskie fēni |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 8003FA |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502632375 |
GAISA PŪTĒJS SKIL 8003FA, 2000 W
SKIL 8003 ir jaudīgs 2000 W siltuma lielgabals, un tas ir ideāli piemērots dažādiem darbiem, piemēram, krāsas noņemšanai un žāvēšanai, termosvītras cauruļu uzklāšanai un plastmasas apstrādei. Šim karstumieročim ir trīs kombinēti temperatūras un gaisa plūsmas iestatījumi, kas ļauj pielāgot iestatījumu veicamajam uzdevumam. Pastāvīgais karstuma kontroles mehānisms novērš instrumenta pārkaršanu. Šis karstspalva ir saderīga ar tirgū visbiežāk pieejamajiem karstspalvu uzgaļiem, tāpēc jūs vienmēr varat atrast darbam piemērotu uzgalīti. Šis karstuma pistole tiek piegādāta izturīgā korpusā ar četriem uzgaļiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FĒNS CELTNIECĪBAS SKIL 8003FA 2000 W