Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Enkuru skrūves tips | Ar uzgriezni |
| Garums | 110 mm |
| Diametrs | 12 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Produkta veids | Ķīļenkura skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Iespējamais materiāls | Betons |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Skrūvgriezis Makita E-13524, 10 cm, 6 gab. |
| Parastā cena | Griezes momenta atslēga Yato YT-07605, 481 mm |
| Svītrkods | 501917207 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ENKURSKRŪVE AR DUB.GREDZ. 12X110 2GB