Produkta informācija
| Ražotājs | COMENSAL |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Vienību skaits iepakojumā | 150 |
| Produkta veids | Komplekts |
| Zīmols | Comensal |
| Modelis | Classic line |
| Garums | 21 cm |
| Platums | 21 cm |
| Augstums | 7 cm |
| Svars | 0.4 kg |
| Krāsa | Melna krās., Pelēka krās. |
| Maināms asmens | Nē |
| Komplekts | 100 skavas, 50 dībeļi, 6-16 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502813836 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ENKURI 2MM 100GAB/ĶĪĻI 50GAB