Produkta informācija
| Ražotājs | COMENSAL |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Vienību skaits iepakojumā | 150 |
| Produkta veids | Komplekts |
| Zīmols | Comensal |
| Modelis | - |
| Garums | 21 cm |
| Platums | 21 cm |
| Augstums | 7 cm |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Komplekts | 100 skavas, 50 dībeļi, 6-16mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502813835 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ENKURI 1.5MM 100GAB/ĶĪĻI 50GAB