Produkta informācija
| Ražotājs | CHE40 |
|---|---|
| Elektrodu tips | Metināšanas tērauds |
| Elektrodu tepe/pinums | Rutila-celulozes |
| Garums | 350 mm |
| Ieteicamais strāvas stiprums | 80 - 110 A |
| Metināšanas strāvas tips | Mainīgs/nemainīgs |
| Produkta veids | Elektrods |
| Zīmols | Atlantic |
| Diametrs | 3.2 mm |
| Iepakojuma daudzums, kg | 1.0 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502152041 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ELEKTRODI CHE40 D3.2 1.0KG