Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 10000-33000 |
| Maksimālais frēzēšanas dziļums | 40 mm |
| Frēzēšanas augstuma iestatījums | 10 - 40 mm |
| Produkta veids | Frēze |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | RT0702CX2J |
| Svars | 1.8 kg |
| Jauda | 710 W |
| Piestiprināmo instrumentu spraudņa diametrs | 6 - 8 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502380677 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ELEKTRISKĀ FREZA RT0702CX2J 710W