Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Jauda | 1400 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais griešanas dziļums | 66 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 5300 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 5830GA |
| Svars | 3.8 kg |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 48 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 66 mm |
| Maksimālais diska diametrs | 190 mm |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Soma komplektā | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Papildus informācija | Iespējams pievienot putekļusūcēju. Ar koferi komplektā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502205353 |
ELEKTRISKAIS RIPZĀĢIS SKIL 5830GA, 1400 W, 190 MM
Drošības slēdzis novērš nejaušu instrumenta iedarbināšanu Komplektā ietilpst adapteris, kas vajadzības gadījumā ļauj pieslēgt putekļsūcēju Vārpstas fiksators ļauj viegli nomainīt zāģa asmeni Piemērots slīpajiem griezumiem leņķī līdz 52 ° Jaudīgais motors nodrošina ātru un precīzu griešanu līdz 66 mm dziļumam 90 ° leņķī Ergonomiski rokturi ar mīkstu pārklājumu nodrošina optimālu darba komfortu un labu vadāmību Ar putekļiem aizsargāti lodīšu gultņi nodrošina augstu instrumenta izturību Pūšanas funkcija ļauj saglabāt zāģēšanas sliedi tīru, tādējādi atvieglojot instrumenta vadīšanu pa to Zāģēšanas celiņa zāģis ļauj viegli un precīzi veikt griezumus pa iezīmēto līniju Enerģijas patēriņš: 1400 W Griešanas dziļums 90 ° leņķī: 66 mm Griešanas dziļums 45 ° leņķī: Zāģa asmens diametrs: 48 mm Zāģa asmens diametrs: Ø: 190 mm Centrālais atvērums Ø: 16 mm Tukšais apgriezienu skaits: 5300 apgr./min. Svars: 3,8 kg Spriegums / frekvence (lādētājam): 220-240 V / 50-60 Hz Skaņas spiediena līmenis: 97 dB (A) Skaņas jaudas līmenis: 108 dB (A) Standarta izkliede: 1: Vibrācijas līmenis (zāģējot metālu): 3 dB (A): Vibrācijas līmenis (zāģējot koku): 2,8 m / s² Vibrācijas līmenis (zāģējot koku): 2,8 m / s²: 4,0 m / s² Dispersija (K): 1,5 m / s²
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ELEKT.DISKA ZĀĢIS 5830GA 1400W 190MM