DURVIS TĒR OPTIM-00 G.BR 960X2050X80L.
€185,34
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 205 cm |
| Platums | 96 cm |
| Biezums | 8 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Dzīvokļa ārdurvis |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Modelis | OPTIM-00 |
| Svars | 59 kg |
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | Metāls |
| Virsmas materiāls | MFD |
| Pildījuma materiāls | Minerālu vate |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Komplekts | Slēdzenes, cilindri, atslēgas slēdzenēm, rokturi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Jā |
| Papildus informācija | Vārpstas platums bez roktura 870 mm. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Svītrkods | 502550401 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DURVIS TĒR OPTIM-00 G.BR 960X2050X80L.