Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Diametrs | 75 mm |
| Stieples | Maza tērauda, Tērauda |
| Produkta veids | Stiepļu suka |
| Zīmols | Makita |
| Stieples diametrs | 0.3 mm |
| Svars | 0.227 kg |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Komplekts | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Savienojums: M14. Stieples diametrs 0,3 mm. Leņķveida smalcinātājs. Svars: 0.227 kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500866773 |

Pielietojums: tērauds, ražošana, autobūve, rūsas noņemšana, atkarpju nolīdzināšana.
Raksturīpašības: suka no gofrētas stieples
Ideāls risinājums vidējiem apdares un rūsas noņemšanas darbiem.
Vītne: M14x1,5
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DRĀŠU BIRSTE SLĪPĒŠANAI