Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 30 mm |
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Krustojumi |
| Produkta veids | Divpusēja frēze |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 68 mm |
| Kāta diametrs | 8 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502263088 |
Taisns uzgaļa frēze kokam. Kātam 8 mm (urbjim). Piemērots gan profesionāļiem, gan amatieriem.
- Darba zona: D8; H30
- Kopējais garums: 68 mm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DIVSĀNU FRĒZE HAUSHALT TIESI 8X30MM