DIVS.FRĒZE HAUSHALT AR KAKL. 31.7X15.9MM
€2,02
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 15.9 mm |
| Diametrs | 31.7 mm |
| Montāžas veids | Noapaļots |
| Produkta veids | Divpusēja frēze |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 54 mm |
| Kāta diametrs | 8 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Ar gultni | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Svītrkods | 502263081 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DIVS.FRĒZE HAUSHALT AR KAKL. 31.7X15.9MM