DIVPUSĒJS LEŅĶIS 672743 KĻAVA 20X20X2750
€1,02
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 2750 mm |
| Platums | 20 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Apdares leņķis |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 1.1 mm |
| Līstes tips | Universāla |
| Krāsas nosaukums | Kļavas krās. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502423741 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DIVPUSĒJS LEŅĶIS 672743 KĻAVA 20X20X2750