DIMANTA RIPA TSV 115 PRO TURBO DRY RUBI
Produkta informācija
| Ražotājs | RUBI |
|---|---|
| Diametrs | 115 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Turbo |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Rubi |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 13300 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 36 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots griešanai: Sauss. Dimanta asmeņa tips: Turbo. Maksimālais ātrums minūtē: 13300 rpm. Griešanas ātrums: 80 m/s. Skaits: 1 gab. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 501971445 |
RUBI ar TURBO - TSV dimanta disks, kas paredzēts celtniecības speciālistiem, ir paredzēts sausas griešanas darbiem ar leņķa slīpmašīnu, griežot tādus izplatītus celtniecības materiālus kā ķieģeļi, betons un terases dēļi. Lielisks apvienojums: augsta veiktspēja un griešanas ātrums ar augstas kvalitātes apdari. TURBO tipa dimanta diski vienā diskā apvieno optimālu griešanas apdares kvalitātes līmeni ar labu griešanas ātrumu. Pateicoties TURBO tipa dimanta diska TSV asmeņu konstrukcijai ar spraugām, RUBI TSV dimanta diski nodrošina augstu veiktspēju un griešanas ātrumu, kā arī augstas kvalitātes apdari. TSV dimanta disku dimanta disks un tērauda serdenis ir savienoti ar lāzermetināšanu - tas ir visizturīgākais un uzticamākais veids. TURBO dimanta diski ir laba izvēle, ja profesionālis var nedaudz upurēt apdares kvalitāti, lai palielinātu griešanas ātrumu. Savā dimanta disku sortimentā RUBI profesionāļiem piedāvā divas disku klases: PRO un SUPERPRO. PRO diski profesionāliem lietotājiem piedāvā labāko cenas un kvalitātes attiecību. SUPERPRO diski ir labākā izvēle prasīgākajiem darbiem. Diski, kuru biezums ir mazāks par 2 mm, nav piemēroti leņķa griešanai ar leņķa slīpmašīnu. Mēs, RUBI uzņēmumā, zinām, kā cilvēki strādā katrā pasaules valstī, mēs zinām flīzētāju vajadzības un pārzinām visus materiālus, kas tiek izmantoti ieklāšanas un remonta darbos. Šo iemeslu dēļ RUBI ir atzīts zīmols, kas ir skaidri orientēts uz profesionālu un prasīgu nozari. Tāpēc RUBI piedāvā visas zināšanas un pieredzi, lai ražotu īpaši precīzus instrumentus. Pateicoties mūsu klientu un tirgus augstajām prasībām, esam uzkrājuši pieredzi, izstrādājot instrumentus un izstrādājumus, kas paredzēti pēc iespējas precīzākai flīžu griešanai un līmēšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DIMANTA RIPA TSV 115 PRO TURBO DRY RUBI