Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Diametrs | 4 cm |
| Materiāls | Tērauds |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Apstrādes materiāls | Betons, Flīzes, Granīts, Keramika |
| Produkta veids | Dimanta urbja uzgalis |
| Zīmols | Makita |
| Kolekcija | - |
| Modelis | D-44535 |
| Darbības zonas garums | 5 cm |
| Svars | 0.214 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 50 mm. Materiāls: Tērauds. Stiprinājuma vītne: 14 mm/M14. Apstrādes materiāls: Betons, Flīzes, Keramika, Granīts. Piemērots urbšanai: Sausai |
| Piemērots urbšanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500998752 |
Īpaši piemērots cieta akmens masas flīzēm. Dimanta vainagu piestiprina pie leņķa slīpmašīnas (M14 stiprinājums), sausai urbšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DIMANTA KROŅURBIS D40