Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Opciju tips | Paredzēts GK plāksnēm |
| Garums | 50 mm |
| Opciju materiāls | Metāla, Neilons |
| Produkta veids | Kaļamie ieliktņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | GKW |
| Diametrs | 10 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Kaste satura iepakošanai | 10 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| TOP prece | Magnēts reģipša montāžai Specialist+ 29/1-003, 102 mm |
| Svītrkods | 502051580 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DĪBELIS AR SKRŪVI GKW 10X50 4GAB BL