DĪBELIS AR SKRŪVI 10X80/30 T66 4GAB BL
€1,45
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Opciju tips | Skrūves |
| Garums | 80 mm |
| Opciju materiāls | Neilons |
| Produkta veids | Dībelis |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | T66 |
| Diametrs | 10 mm |
| Stiprinājuma veids | Skrūves |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Kaste satura iepakošanai | 10 |
| Papildus informācija | 10 x 80/30 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502043782 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DĪBELIS AR SKRŪVI 10X80/30 T66 4GAB BL