Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Opciju tips | Paredzēts GK plāksnēm, Skrūves |
| Garums | 40 mm |
| Opciju materiāls | Neilons |
| Produkta veids | Kaļamie ieliktņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | L5-9 mm |
| Diametrs | 8 mm |
| Stiprinājuma veids | Skrūves |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Kaste satura iepakošanai | 10 |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502043718 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DĪBELIS 8X40MM 2GAB