DETAĻA LAMINĒTA 595X1740X16 GAIŠI PELĒKS
€14,87
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 174 cm |
| Platums | 59.5 cm |
| Biezums | 1.6 cm |
| Virsmas pārklājums | Plastizols |
| Zīmols | - |
| Platība | 1.04 m² |
| Svītrkods | 502352099 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DETAĻA LAMINĒTA 595X1740X16 GAIŠI PELĒKS