DETAĻA LAMINĒTA 495X865X16 GAIŠI PELĒKS
€6,41
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 86.5 cm |
| Platums | 49.5 cm |
| Biezums | 1.6 cm |
| Virsmas pārklājums | Plastizols |
| Zīmols | - |
| Platība | 0.43 m² |
| Svītrkods | 502352091 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DETAĻA LAMINĒTA 495X865X16 GAIŠI PELĒKS