Produkta informācija
| Ražotājs | GARDENA |
|---|---|
| Garums | 35.6 cm |
| Platums | 7 cm |
| Augstums | 85.6 cm |
| Šļūtenes satīšanas iekārtas tips | Spole |
| Produkta veids | Automātiskā šļūtenes spole |
| Zīmols | Gardena |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Salizturība |
| Svītrkods | 502234030 |
{"lv"=>"
Gardena 20 Roll-Up Automatic S

Viegla uztīšana bez piepūles un sapīšanās
Šļūtene automātiski nofiksējas vajadzīgajā garumā, pateicoties praktiskajiem īsajiem fiksēšanas punktiem. Ar vieglu pievilkšanu slēdzene tiek atbrīvota un, pateicoties atsperei, šļūtene tiek automātiski un vienmērīgi saritināta. RollControl tehnoloģija nodrošina, ka ievilkšana notiek lēni un tiek kontrolēta. Integrētā šļūtenes vadīkla nodrošina vienmērīgu ievilkšanu, nesamezglojot un nesapinot šļūteni.
Paņemiet savu šļūteni laistīšanai
Dārza šļūtenes kārbu RollUp M var novietot jebkur dārzā, un to var pagriezt pa 360°. Tas nozīmē, ka ar šļūteni bez problēmām var sasniegt katru dārza stūri, un laistīšanas laikā tiek garantēta maksimāla pārvietošanās brīvība.
Spēcīgs un stabils
Šļūtenes kārbas zemes tapa ir vienkārši iegriezta zemē un nodrošina tajā ārkārtīgi stabilu noturību. Uzstādīšanu atvieglo montāžas stienis, kuru pēc lietošanas var uzglabāt zemes tapā.
Gatavs tūlītējai lietošanai
Garden Šļūtenes kārbas RollUp M komplektācijā ietilpst 20 metrus gara kvalitatīva šļūtene, visas nepieciešamās oriģinālās GARDENA sistēmas daļas un savienojuma elementi, smidzinātājs ar divām dažādām izsmidzināšanas strūklām un uzstādīšanas piederumi.
RollControl tehnoloģija
Viegli pievelkot, šļūtenes galā tiek aktivizēta integrētā tērauda atspere, un šļūtene tiek automātiski un droši pārtīta. RollControl tehnoloģija nodrošina lēnu un drošu ievilkšanu neatkarīgi no tā, cik tālu šļūtene ir atritināta.
UV un sala izturīga
Šļūtenes kārba ir aizsargāta gan ar UV aizsarglīdzekļiem, gan ar salu necaurlaidīgiem materiāliem. Tas nozīmē, ka to var izmantot visās četrās sezonās.
"}
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DĀRZA ŠĻŪTENES KĀRBA ROLLUP M
