Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 228 cm |
| Platums | 30 cm |
| Augstums | 3 cm |
| Svars | 1.02 kg |
| Produkta veids | Āra duša |
| Zīmols | Forte Tools |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 2280 mm. Platums: 300 mm. Augstums: 30mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502259928 |
Forte Tools dārza duša ir lielisks papildinājums jebkuram dārzam. Dušas galvas strūklas intensitāti var regulēt, un tai ir 4 dažādas izsmidzināšanas funkcijas: maiga duša, migla, spēcīga strūkla un spēcīga duša. Maksimālais ūdens spiediens - 6 bāri. Dušas augstums ir 2,28 m, kas nozīmē, ka to var izmantot arī garāki cilvēki. Lai sāktu lietot dušu, viss, kas jums jādara, ir jānovieto tā vēlamajā vietā un jāpievieno ūdens krānam. Duša stabili stāv uz zemes, pateicoties trīs kāju pamatnei. Izgatavots no izturīga un viegla alumīnija un plastmasas maisījuma.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DĀRZA DUŠA AR PAMATNI 53-472FT