DAKŠA METĀLA ERGONOMISKA 4 ZARU F6114 H
€6,92
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 1200 mm |
| Sānu restes skaits | 4 |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Kāta materiāls | Metāla sakausējums |
| Zīmols | Haushalt |
| Produkta veids | Dakšas |
| Izmantot dakšu | Komposts |
| Modelis | - |
| Svars | 2 kg |
| Platums | 220 mm |
| Darba platums | 22 cm |
| Krāsa | Sarkana krās., Zila krās. |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Platums: 22 cm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501793698 |
DAKŠA KOMPOSTS HAUSHALT F6114 H, 1200 MM, AR KĀTU
Šīs dakšas ar 4 metāla zariem ir paredzētas komposta apsaimniekošanai. Dakšu ergonomiskā metāla kāts ar ērtu rokturi nodrošina pareizu, stabilu stāju darba laikā un samazina muskuļu sasprindzinājumu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DAKŠA METĀLA ERGONOMISKA 4 ZARU F6114 H