CIRVIS UNIVERSĀLAIS FORTE TOOLS 0.6KG
Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 26 cm |
| Svars | 0.6 kg |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Cirvji |
| Zīmols | Forte Tools |
| Cirvja galvas svars | 0.6 kg |
| Kāta materiāls | Stikla šķiedra |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502158124 |
Forte Tools universāls cirvis, kas ir ideāli piemērots kempingam, to var lieliski izmantot kā izdzīvošanas rīku. Asmeņi ir izgatavoti no augstas kvalitātes indukcijas rūdīta tērauda, tie ir īpaši izturīgi un stingri piemetināti pie roktura. Rokturis ir pastiprināts ar stikla šķiedru, padarot to īpaši izturīgu un ērtu. Cirvja pārsegs ļauj ērti pakārt un uzglabāt instrumentu. To var arī droši piestiprināt pie jostas vai mugursomas. TUV GS drošības sertifikāts.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CIRVIS UNIVERSĀLAIS FORTE TOOLS 0.6KG