Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 71 cm |
| Svars | 2.9 kg |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Produkta veids | Cirvji |
| Zīmols | Okko |
| Cirvja galvas svars | 2.1 kg |
| Kāta materiāls | Stikla šķiedra |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darba daļu materiāls: Tērauds |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502362709 |
Atbrīvojiet jaudīgu veiktspēju ar Okko VG326 šķelšanas cirvi. Izstrādāts efektivitātei un izturībai, šis robustais instruments ir paredzēts, lai atvieglotu malkas skaldīšanu, neatkarīgi no tā, vai gatavojat malku ziemai vai tīrāt krūmus savā pagalmā.
- Optimizēta šķelšanas jauda: Ar pamatīgu 2,1 kg (apm. 2 kg) tērauda cirvja galvu, VG326 nodrošina iespaidīgu spēku, lai viegli sašķeltu pat spītīgus baļķus, padarot jūsu koksnes apstrādes darbus daudz vienkāršākus.
- Izturīga tērauda konstrukcija: Augstas kvalitātes tērauda cirvja galva nodrošina izcilu noturību, saglabājot ilgi asu malu un izturot intensīvu lietošanu laika gaitā.
- Ergonomisks stikla šķiedras rokturis: 71 cm garais rokturis ir izgatavots no robustas stikla šķiedras, piedāvājot izcilu izturību, lielisku triecienu absorbciju un ērtu, drošu satvērienu, pateicoties tā teksturētajam melnajam un spilgti zaļajam dizainam.
- Līdzsvarota vadāmība: Ar kopējo svaru 2,9 kg, šis šķelšanas cirvis nodrošina labi līdzsvarotu sajūtu, ļaujot veikt kontrolētus šūpojumus un palīdzot samazināt lietotāja nogurumu ilgstošas lietošanas laikā.
- Miers: Izbaudiet papildu pārliecību par pirkumu ar 24 mēnešu garantiju, kas tiek nodrošināta privātajiem klientiem.
Lieliski piemērots māju īpašniekiem, kemperiem vai ikvienam, kam nepieciešams uzticams instruments āra darbiem. Izmantojiet to, lai efektīvi apstrādātu baļķus kamīnam vai sagatavotu aizdedzes materiālus ugunskuram nākamajā āra piedzīvojumā. Okko VG326 šķelšanas cirvis apvieno pārdomātu dizainu ar izturīgiem materiāliem, padarot to par neaizstājamu papildinājumu jūsu dārza šķūnītim vai āra aprīkojumam.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CIRVIS ŠĶELŠANAS 2KG 710MM VG326 OKKO