Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Garums | 60 mm |
| Platums | 25 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Melna krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 501897955 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURUMPLATE 60X25X2,0 MELNS